Niezależny salon motocyklowy. Katowice

Na sprzedaż

Black Line Motorcycles

UŻYWANE MOTOCYKLE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Harley Davidson
FLTRUSE CVO Road Glide Ultra
Rok produkcji: 2015
Przebieg: 85867 km
Cena: 90 000 zł

Motocykl z 2015 roku, kupiony w kraju i posiadał tylko jednego właściciela. Motocykl wyposażony w dużo akcesoriów i gadżetów. Silnik 117′, większa miska olejowa, rozrząd Screaming Eagle, cała masa dodatkowych, chromowanych nakładek i ramek, nagłośnienie BOOM, dodatkowe LEDowe lightbary, podświetlenie ledowe i wiele innych.

Harley Davidson
Softail Fat Bob 107
Rok produkcji: 2018
Przebieg: 3980 km
Cena: 82 900 zł

Motocykl importowany z Niemiec. Pierwszy właściciel w kraju. Motocykl wyposażony w końcówki wydechowe Vance & Hines, akcesoryjne lusterka oraz manetki, boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej. Przygotowany do sezonu.

Harley Davidson
FXLR Softail Low Rider 107
Rok produkcji: 2018
Przebieg: 420 km
Cena: 74 900 zł

Motocykl importowany z USA, pierwszy właściciel w Stanach a potem w Polsce. Kompletnie bezwypadkowy, wyposażony w chromowanego gmola, OEM sakwy skórzane na szybki montaż, oparcie na szybki montaż, forward control z podłogami (oryginalne w zestawie z motocyklem) Zarejestrowany i ubezpieczony w kraju.

Harley Davidson
FXDB Dyna Street Bob
Rok produkcji: 2016
Przebieg: 146497 km
Cena: 54 990 zł

Motocykl importowany z USA, pierwszy właściciel w kraju. Motocykl zarejestrowany i ubezpieczony, przygotowany do sezonu ! Sprzęt wyposażony w kierownicę typu T-Bar na 7′ riserach, manetki i podnóżki Arlen Ness, kanapa pasażera, boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej, układ wydechowy Vance & Hines, kompletne oświetlenie LEDowe, fitr powietrza K&N, Stage II czyli sterownik, ostre wałki, regulowane popychacze, sprzęt idzie jak burza 😉 Całość opina indywidualne malowanie.

Copyright 2021 © blmkatowice.pl code by makyo.pl