Niezależny salon motocyklowy. Katowice

Oferta

Black Line Motorcycles

NASZA OFERTA

Działalność naszego salonu nie skupia się wyłącznie na sprzedaży motocykli. Zajmiemy się również personalizacją, przebudową twojego motocykla. W ofercie naszego salonu znajdziecie odzież motocyklową firmy Icon, odzież codzienną amerykańskiej marki Carhartt, która od ponad 125 lat produkuje najtrwalsze ubrania na rynku oraz wiele akcesoriów dla Twojego motocykla. Zapraszamy!

Motocykle

Motocykle, które posiadamy w sprzedaży to pewne maszyny sprawdzone i przygotowane do sezonu, bogato wyposażone i z małymi przebiegami.

Odzież motocyklowa

W naszym salonie znajdziesz odzież motocyklową renomowanych firm takich jak icon, rider, etc. Oferowane przez nasz produkty są sprawdzone i zawsze najwyższej jakości.

Odzież codzienna

Black Line Motorcycles to miejsce w którym zaopatrzy się w prawdziwy amerykański workwear oraz odzież codzienną. Jesteśmy największym dystrybutorem marki Carhartt na Śląsku.

Części i akcesoria

Prowadzimy w naszym salonie sprzedaż akcesoriów do motocykli. Akcesoria tylko najlepszych od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Przebudowa / Personalizacja

Działalność Black Line Motorcycles nie skupia się wyłącznie na sprzedaży motocykli i akcesoriów. Zajmiemy się również personalizacją Twojej maszyny. Bazując na 18 letnim doświadczeniu w branży, dobierzemy odpowiednie i pasujące akcesoria, pomożemy w indywidualnych przeróbkach. Korzystamy tylko z najlepszych dostawców części motocyklowych.

Copyright 2021 © blmkatowice.pl code by makyo.pl