Niezależny salon motocyklowy. Katowice

Oferta

Black Line Motorcycles - Motocykle Harley-Davidson

NASZA OFERTA

Działalność naszego salonu nie skupia się wyłącznie na sprzedaży używanych oraz nowych motocykli Harley-Davidson. Zajmiemy się również personalizacją, przebudową oraz serwisem twojego motocykla. W ofercie naszego salonu znajdziecie odzież motocyklową firmy Icon, odzież codzienną amerykańskiej marki Carhartt, która od ponad 125 lat produkuje najtrwalsze ubrania na rynku oraz wiele akcesoriów dla Twojego motocykla. Zapraszamy!

Motocykle

Motocykle, które posiadamy w sprzedaży to pewne maszyny sprawdzone przez nasz serwis oraz przygotowane do sezonu, bogato wyposażone i z małymi przebiegami.

Odzież motocyklowa

W naszym salonie znajdziesz odzież motocyklową renomowanych firm takich jak icon, rider, etc. Oferowane przez nasz produkty są sprawdzone i zawsze najwyższej jakości.

Odzież codzienna

Black Line Motorcycles to miejsce w którym zaopatrzy się w prawdziwy amerykański workwear oraz odzież codzienną. Jesteśmy największym dystrybutorem marki Carhartt na dolnym śląsku.

Części i akcesoria

Prowadzimy w naszym salonie sprzedaż akcesoriów do motocykli Harley-Davidson, sakwy motocyklowe, ładowarki motocyklowe, nawigacje motocyklowe oraz wiele innych. Akcesoria tylko najlepszych od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Przebudowa / Personalizacja

Zajmujemy się kompleksową przebudową motocykli marki Harley Davidson i nie tylko. Korzystamy tylko z najlepszych dostawców części motocyklowych.

Copyright 2021 © blmkatowice.pl code by makyo.pl