Niezależny salon motocyklowy. Katowice

Odzież codzienna

Black Line Motorcycles

ODZIEŻ CODZIENNA

Salon Black Line Motorcycles to miejsce, w którym znajdziecie nie tylko niesamowite maszyny czy odzież motocyklową ale również odzież codzienną, wszelkiego rodzaju akcesoria takie jak torby, plecaki, portfele paski i wiele wiele innych. Posiadamy na miejscu bardzo bogatą ofertę amerykańskiej odzieży Carhartt, ICON, Mechanix, Dickies, Steel Blue.

Carhartt Logo

Carhartt to amerykański producent bardzo wytrzymałej odzieży codziennej, odzieży outdoor’owej oraz odzieży roboczej. Firma zajmuje się produkcją odzieży nieprzerwanie od 1889 roku. Ich produkty cenione są przede wszystkim za swoją długowieczność, wytrzymałość oraz klasyczny amerykański styl. Niektóre produkty tej marki produkowane są w niezmienionej formie od 80 lat są to między innymi kurtki Detroit Jacket, Chore Coat, Traditional Jacket oraz ogrodniczki takie jak R01 Duck Bib Overall. Firma posiada w sprzedaży klasyczne jak i bardziej zaawansowane technologicznie produkty.

Icon 1000

Icon 1000

Założona w 2002 roku firma ICON wkroczyła na scenę z nieskrępowanym nastawieniem i ciężkim prawym nadgarstkiem. ICON został stworzony z myślą o współczesnym jeźdźcu wyczynowym, który uważa ulice za swoje ulubione tereny łowieckie. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby tych jeźdźców— bezlitosny asfalt, zasypane żwirem zakręty i nieuważni kierowcy puszek — wszystko, czego doświadczamy podczas codziennych przejażdżek. Jako firma motocyklistów rozumiemy nasz gatunek, wiemy, co dzieje się w naszych umysłach… i czuliśmy ból, gdy dzieje się nieuniknione. Ta wiedza z pierwszej ręki prowadzi do naszego inspirującego projektowania produktów, najlepszych w branży zdjęć i najwyższej jakości usług. Naszą podstawową misją jest ochrona motocyklistów, kiedy tylko i jak możemy, wiedząc, że dotyczy to nas wszystkich. Przygotuj się, jedź mądrze i „Jedź pośród nas”.

Marka Mechanix to niekwestionowany lider na rynku rękawic roboczych, jednak firma produkuje także rękawice o innym przeznaczeniu, jak również odzież roboczą dla różnych branży. I tak z produktów Mechanix mogą skorzystać także policjanci, żołnierze, pracownicy ogrodowi, mechanicy, rolnicy czy sportowcy.

Są marki, które zaopatrują Cię nie tylko w topowe ubrania, ale i przekazują swój własny styl życia. Deus Ex Machina definitywnie należy do tego ekskluzywnego kręgu. Marka ta, której początki sięgają niewielkiego australijskiego warsztatu, uzupełnia Twoją szafę o modne ubrania, które wniosą do niej powiew australijskiego luzu. Świetna jakość, kreatywne projekty i ekstra porcja męskości są tu na porządku dziennym.

Dostarczanie wygodnych, trwałych butów roboczych to misja marki Steel Blue. Historia tej marki rozpoczęła się w Australii Zachodniej i od tego czasu stała się wiodącym australijskim producentem butów roboczych i ochronnych. Od 1995 roku wkładamy w naszą pracę tyle samo troski, poświęcenia i rzemiosła, co rzemieślnicy noszący nasze buty. Świetna praca wymaga świetnego sprzętu. Nasze buty robocze są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możesz pracować jak najlepiej. Nasz system podeszwy Trisole® Comfort Technology to podstawa dla całego ciała. Każda para naszych męskich i damskich butów roboczych jest objęta 30-dniową 100% gwarancją komfortu, a nasze buty są zatwierdzone przez Australijskie Stowarzyszenie Fizjoterapii (APA). Razem z APA chronimy Cię przed urazami kostek, kolan, bioder i kręgosłupa związanymi ze stresem.

Copyright 2021 © blmkatowice.pl code by makyo.pl